quote

Niet luisteren om te kunnen reageren, maar om te begrijpen. Wij zijn OEN'en! Open, Eerlijk en Nieuwsgierig

Onze kracht

Transparant, helder en pragmatisch!

Onze kwaliteit

Structureel minder legionella besmettingen!

Ons Team

Een team, vol passie, beleving en vakkennis!

Werken bij

Wees een OEN, smeer NIVEA en doe ANNA!

Xignarianen adviseren en beheren de waterveiligheid bij bedrijven en organisaties

Als partner en als verlengstuk van jouw organisatie kun je rekenen op een team vol passie en beleving. Een team met legionellapreventie, zwembadwater en ook koeltoren vakkennis waarop je kunt bouwen. We zijn oprecht beschikbaar en doen er alles om je suc6vol te maken. Met onze pragmatisch en oplossingsgerichte aanpak streven we naar borging van de waterveiligheid en structurele verlaging van de legionellabeheer kosten. Je kunt altijd rekenen op onze belangrijkste kernwaarden, de BIG 5 zoals wij dat noemen:

  1. We zijn oprecht beschikbaar
  2. We spreken de taal van onze klant
  3. Samen Suc6vol
  4. Altijd denken in oplosingen
  5. Professioneel partnerschap

Clemens Stemerdink

Algemeen Directeur

06 4180 5702
clemens@xigna.nl

Connect |
Meer over mij

Erwin Nijlant

Technisch Directeur

06 1490 9444
erwin@xigna.nl

Connect |
Meer over mij
Karin de Jong Projectleider beheer waterveiligheid

Karin de Jong

Projectleider Beheer

0619 830 257
karin@xigna.nl

Connect |
Meer over mij

Ewald Jansen

Adviseur waterveiligheid

06 1063 6867
ewald@xigna.nl

Connect |
Meer over mij
Maarten Schouten legionella preventieadviseur

Maarten Schouten

Adviseur waterveiligheid

0634 988 234
maarten@xigna.nl

Connect |
Meer over mij
Wouter van der Kamp legionellapreventie adviseur

Wouter van der Kamp

Adviseur waterveiligheid

0612 144 339
wouter@xigna.nl

Connect |
Meer over mij
Sofie Olde Engberink planner legionella bemonstering

Sofie Olde Engberink

Planner / Werkvoorbereider


sofie@xigna.nl

Connect |
Meer over mij
Lotte Fernandez

Lotte Fernandez

Financieel administratief medewerker


lotte@xigna.nl

Connect |
Meer over mij

David Pos

Monsternemer / Inspecteur

0616 477 335
david@xigna.nl

Connect |
Meer over mij
Lars Groters - monsternemen / inspecteur waterveiligheid / legionella

Lars Groters

Monsternemer / Inspecteur

0638 289 328
lars@xigna.nl

Connect |
Meer over mij